O FIRMIE


O NAS

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży luksusowych perfum pochodzących z Francji – kraju, który do dnia dzisiejszego słynie z ich produkcji. Dziś perfumy to sposób na wyrażenie siebie, swoich uczuć i marzeń. Zapach towarzyszy nam każdego dnia przywołując najdalsze wspomnienia, przypominając bliskich lub szczególne wydarzenia naszego życia. Perfumy dobrej jakości tworzą aurę pożądania i luksusu. Codzienne używanie perfum to nie tylko nawyk estetyczny ale cała historia kultury życia społecznego. Pomysł powstania Livioon zrodził się kilka lat temu podczas pobytu w Prowansji, której obszar charakteryzuje ogromny wybór roślin stanowiących składniki do tworzenia kompozycji zapachowych.

W celu przybliżenia asortymentu Livioon jak najszerszej grupie odbiorców , postanowiliśmy wykorzystać  do dystrybucji  naszych produktów kanał sprzedaży bezpośredniej MLM.

Według PSSB (Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej) sprzedaż bezpośrednia to oferowanie towarów i usług bezpośrednio konsumentom. Odbywa się to na zasadzie prezentacji produktów w domu klienta, miejscu pracy lub innych miejscach, poza stałymi punktami sprzedaży detalicznej. MLM to sposób dystrybucji produktów i usług polegający na maksymalnym skróceniu drogi „od producenta do klienta” poprzez budowanie sieci sprzedaży przy pomocy tzw.  „marketingu szeptanego”.

Oferta Livioon odzwierciedla trendy w światowym perfumiarstwie oraz spełnia oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy przekonani, ze znajdą Państwo u nas wymarzoną kompozycję zapachową, która podkreśli Państwa niepowtarzalny styl, oryginalną osobowość i pozwoli zrealizować marzenia. 

 

NASZA OFERTA

Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę aż 98 zapachów damskich oraz męskich.  Firma Livioon powstała z pasją oraz wielkim zaangażowaniem młodych, przedsiębiorczych ludzi dzięki czemu wciąż się rozwijamy. Staramy się utrzymać najwyższą jakość obsługi aby sprostać Państwa wymaganiom. Zadowoleni klienci to dla nas priorytet. Nasza oferta odzwierciedla najnowsze trendy w światowym perfumiarstwie. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo u nas wymarzoną kompozycję zapachową, która podkreśli Państwa niepowtarzalny styl, oryginalną osobowość i pozwoli zrealizować marzenia. Zapraszamy do obejrzenia naszego katalogu oraz  odwiedzenia zakładki Produkty.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s