MOŻLIWOŚCI

DOŁĄCZ DO NAS

Poszukujemy osób pozytywnie nastawionych, otwartych , lubiących prace z ludźmi oraz posiadających silną motywację do osiągnięcia sukcesu. Jeśli szukasz nowych wyzwań lub zajęcia, które pozwoli Ci bez problemu łączyć życie zawodowe z rodzinnym już dziś zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu. Praca w Livioon jest nie tylko łatwa i przyjemna ale też bardzo opłacalna. Współprace z nami możesz rozpocząć praktycznie już teraz  bez względu na Twój wiek, płeć, wykształcenie czy doświadczenie zawodowe. W naszym systemie sprzedaży możesz czerpać zyski zarówno z własnej sprzedaży kosmetyków jak i z obrotu struktury Dzięki elastycznym godzinom pracy sam decydujesz kiedy i jak intensywnie chcesz pracować, ile zarabiać, szkolić się aby być lepszym niż konkurencja. Sam dla siebie jesteś szefem, wyznaczasz sobie cele i pilnujesz ich realizacji.
Tutaj możesz dokonać samodzielnej rejestracji w naszym systemie – TUTAJ

W prawym górnym narożniku kliknij Zarejestruj się

W pole Nr Sponsora wpisz PL000187

W pole imię i nazwisko wpisz: Natalia Kubiak

Wypełnij wszystkie pola i zakończ proces rejestracji. Sprawdź swoją pocztę email i korzystaj z naszego sklepu internetowego!

DROGA DO SUKCESU

Współpraca z Livioon to niepowtarzalna okazja do dołączenia do naszego Działu Sprzedaży i rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Plan Marketingowy daje duże możliwości zarobkowe a wyniki sprzedażowe są miarą włożonej pracy. Twoje sukcesy doceniane są nie tylko finansowo ale również oferujemy szereg profesjonalnych szkoleń oraz możliwość uczestnictwa w atrakcyjnych wycieczkach oraz spotkaniach integracyjnych.

 Klucz do sukcesu:

  • używaj produktów  Livioon
  • zawsze miej przy sobie zestaw próbek
  • umawiaj się na spotkania indywidualne z potencjalnymi współpracownikami i klientami i przedstawiaj im możliwości jakie stwarza Livioon
  • Zachęcaj klientów do rozmowy, pozwól przetestować produkt , zadbaj o przyjemną atmosferę podczas prezentacji
  • Korzystaj z dobrodziejstw „ marketingu szeptanego”
  • Buduj strukturę

UNIKALNE KORZYŚCI FINANSOWE

Współpraca z Livioon to spełnianie swoich małych bądź większych marzeń. Praca daje nieograniczone możliwości , a wysokość dochodu, w dużej mierze zależy od Twojego zaangażowania. Każdy konsultant ma szanse poczuć się dowartościowanym i wspieranym przez grupę sprzedażową.

TREND

Według danych Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej w 2013 roku sprzedaż netto całego sektora sprzedaży bezpośredniej wyniosła 2 mld 775 mln PLN co stanowi 4% wzrost w stosunku do roku 2012. Liczba osób współpracujących z przedsiębiorstwami sprzedaży bezpośredniej wzrosła do 900 tysięcy.  W Polsce MLM jest kojarzony głównie z kosmetykami. I trudno się dziwić bo zgodnie z prognozą InSee (Institut National de la Statistique et des Études Économiques) sektor kosmetyków to aż 74% polskiego rynku sprzedaży bezpośredniej.

Obecnie można zaobserwować stale pojawiające się nowe firmy MLM , a w już istniejących stały wzrost przedstawicieli a co za tym idzie zwiększanie się obrotów. Klasyczne formy zatrudnienia nie gwarantują stałej pracy, nawet w przypadku zatrudnienia na czas nieokreślony. Należy przyjąć, ze każda praca jest gwarantowana na tak długi okres, jak długo trwa okres wypowiedzenia ze stosunku pracy. Umowa o pracę może być w każdej chwili wypowiedziana przez pracodawcę. Z kolei własny biznes wiąże się z wysokimi kosztami początkowymi i dużym ryzykiem. Multi Level Marketing to biznes, którym może zając się prawie każdy i stanowi on bardzo ciekawą alternatywę dla pracy etatowej. Za ekspansją marketingu wielopoziomowego stoją młodzi, przedsiębiorczy ludzie, którzy chcą od życia czegoś więcej i pragną realizować swoje marzenia. Ogromną zaletą MLM – u jest fakt, że można zacząć prace od zaraz, praktycznie z minimalnym wkładem pieniężnym, wybierając dla siebie najbardziej odpowiedni produkt. Wystarczy podpisać umowę konsultanta, zakupić zestaw startowy i rozpocząć własny biznes.

KATALOG – omówienie

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s