Zapraszamy do świata perfum!


Witaj Świecie! Rozpoczynamy tego bloga, aby regularnie przybliżać Wam świat perfum Livioon!

Czym jest Livioon?
Livioon to firma specjalizująca się w sprzedaży luksusowych perfum pochodzących z Francji, kraju słynącego z ich produkcji.

Dlaczego akurat perfumy?
Dziś perfumy to sposób na wyrażenie siebie, swoich uczuć i marzeń. Zapach towarzyszy nam każdego dnia i potrafi przywołać najdalsze wspomnienia bliskich nam ludzi oraz wydarzenia z naszego życia. Perfumy dobrej jakości tworzą aurę pożądania i luksusu. Codzienne używanie perfumy to nie tylko nawyk estetyczny, lecz cała historia kultury życia społecznego.

Czym jest sprzedaż bezpośrednia?
Według PSSB (Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej) sprzedaż bezpośrednia to oferowanie towarów i usług bezpośrednio konsumentom. Odbywa się to na zasadzie prezentacji produktów w domu klienta, miejscu pracy lub innych miejscach, poza stałymi punktami sprzedaży detalicznej. MLM to sposób dystrybucji produktów i usług polegający na maksymalnym skróceniu drogi „od producenta do klienta” poprzez budowanie sieci sprzedaży przy pomocy tzw.  „marketingu szeptanego”.

Podsumowując – Livioon to zapachy wzorowane, których różnorodność pozwala na wybranie własnej ulubionej kompozycji zapachowej. Ogromna różnorodność pozwoli wybrać każdemu coś dla siebie!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s